you make me feel

12. července 2018 v 15:53
Probrala jsem se ráno a cítila jsem v sobě ještě alkohol. Probrala jsem se v objetí kluka kterej mi byl do nedávna cizí a začala jsem přemýšlet nad předchozím dnem. Celý se to událo tak rychle a já tomu ani nechtěla zabránit. A to aby to došlo až sem stačila jen hloupá otázka na akci o víkendu předchozí týden "a ty máš nějakýho borce?" pak už jsme každej začali jít svou vlastní cestou, objímání, letmý dotyky, škrábání na zádech. Protože já nemám borce, nemám nikdy nikoho, jsem furt sama. A díky tomu jsem se dostala na párty u něj na bytě tento víkend. Trochu jsem chlastala, někteří dali matro prostě to byl zajímavej večer. Celej večer jsme k sobě měli blízko, celej večer seděl u mě, celej večer jsme se navzájem škrábali a tulili. Ze srandy. Šlo se spát a my zůstali v místnosti sami, nabídl mi že můžu spát na gauči. Fakt jsem nechtěla a tak jsem si lehla za ním do postele. Přitulil si mě k sobě, nic vážnýho. Po chvíli povídání chtěl pusu a já už věděla kam to směřuje. Prej pusa na dobrou noc. Pusu na dobrou noc dostal ale až o hodinu později. Večer padla věta, že za to co uděláme na matru nemůžem my, ale matro, měla jsem si ji zapamatovat jenže mi ji on připomněl až po tom co jsem měla jeho ruku pod tričkem. Za nic z toho co se stalo ale matro nemohlo, byla to jen výmluva proto aby se to stát mohlo. Cejtim se po tom dni jinak, vím že to není láska nebo v to aspoň doufám. Byl to jen přátelskej sex. A po přátelským sexu jsme hned na další den byli stále u něj na bytě i s felákama, koukali na seriály a hulili trávu. Ležela jsem s ním na posteli, on měl hlavu na mým hrudníku a já ho škrábala na zádech. Byli to ty nejpříjemnější okamžiky za poslední půl rok, vážně mi za tu dobu nebylo tak dobře jako v ten den. Nikdy jsem tohle necítila, nikdy jsem nikoho kvůli tomuhle nepotřebovala. Něčí blízkost u sebe. Možná mě jen dostal tam kam chtěl, kdo ví.
Výsledek obrázku pro tumblr hard kiss

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simix | Web | 12. července 2018 v 17:35 | Reagovat

Trošku mi to něco připomíná.
Hlavně, abys nebyla časem zklamaná. :)
Buď happy! :)
Ať už je to jakkoli vážné mezi vámi.

2 Lucy | Web | 15. července 2018 v 9:08 | Reagovat

Také mi to něco připomíná. Hodně dávno. Ale věř mi - vztahy jsou daleko lepší, než toto.. :)

3 Christina | Web | 21. července 2018 v 12:17 | Reagovat

Není nic špatného na tom, někoho takové potkat a být s ním v takovém tom "vztahu". Určitě víš, jak to myslím.
Potom ale většinou přijde, že se holka zamiluje, nebo aspoň chce cítit pořád tu blízkost a myslí na to 24/7. To je na tom to nejhorší.
Já už jsem z toho nejhoršího venku, jsme od sebe tisíce kilometrů, ale ten cit a to všechno tam pořád je. Ráda na to vzpomínám, ale i mě to zároveň ničí.
Nepřeju tohle nikomu prožívat, ale vím, že to prožívá spousta holek.
Drž se a nech to plynout :)

4 vecne-zamilovana-naivistka | Web | 11. října 2018 v 20:59 | Reagovat

Jo, taky jsem to prožívala a před rokem po posledním úletu si řekla a dost..
Ale citům se nezabráníš ani tak..Snad se to vyvinulo více :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama