good things take time

8. června 2018 v 2:31
Změnilo se mi hodně věcí za poslední rok, ale přijde mi, že nepřišlo nic dobrýho s čím bych se spokojila a už víc nechtěla. Hodně lidí mi do života vstoupilo, za což jsem víc než ráda, protože s nimi se všechno změnilo od základu, najednou nemusím spoléhat jen sama na sebe a vím, že pro mě existuje někdo kdo se za mě vždy postaví. A to je fakt, všichni za mnou stojí pevně jako sloup. Taky mi hodně lidí odešlo, což je smutný, ale tak funguje koloběh pokud se s někým chceš kamarádit vždycky si na něj najdeš čas i když máš nové kamarády a nový "život". A to nejsmutnější, několik lidí z mého života odešlo kvůli drogám. Ale o tom zase někdy jindy.
S tím, že mi do života nepřišlo nic s čím bych se spokojila si nejsem ani tak jistá tím jestli jsem opravdu šťastná, tak jak mám teď nastavený život. Mám všechno, ale zároveň mi něco chybí. Co když si to s tím, že jsem šťastná celý nalhávám, jednou to ve mě pukne a já se sesypu jako domeček z karet? V dnešní době si nejsem jistá fakt ničím. Chtěla bych najít něco co by mě z toho vytrhlo, něco kvůli čemu bych přestala chtít víc. Ale jak dlouho zabere hledání něčeho takovýho? Rok, dva?
Nikdy jsem se vlastně štěstí nedívala přímo do tváře, většinou to byli jen souhry náhod, kdy se ke mě dostalo něco co mě udělalo šťastnou. Nikdy za mnou štěstí nepřišlo a neřeklo mi "tak jsem tady, dobře se o mě starej". Ale tak to nefunguje, nic není zadarmo. Ale kdyby se to štěstí objevilo, starala bych se o něj vší silou.

Výsledek obrázku pro tumblr happiness
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tina | Web | 8. června 2018 v 10:21 | Reagovat

Já bych řekla, že stěstí je takový ten chvilkový okamžik, ne úplně stav, který bude trvat dlouho. Něco se stane, co jsme dlouho chtěli a jsme šťastní. Pak to postupně odezní a jsme prostě spokojení. Všechno je v rámci možností dobré. Ale chceme zažít opět ten okamžik, ty pocity když jsme šťastní a hledáme něco dalšího. Když to získáme zaplaví nás svlna všech těch hormonů štěstí. A chceme víc a víc. Takže si myslím, že je normální, aby nám to "něco" neustále chybělo. Bohužel nejsme v pohádce, abychom od jednoho okamžiku už napořád byli šťastní :)

2 Lucka | Web | 9. června 2018 v 20:02 | Reagovat

Důležité je, že teď máš kolem sebe lidi, kteří tě podrží, i kdyby náhodou jednou všechno spadlo jako domeček z karet, to se stává, ale zase ode dna se člověk nejlíp odrazí a může stoupat vzhůru. :) Tak hlavu nahoru, když se cítíš šťastná, není důvod zatím smutnit.

3 Manlo | Web | 10. června 2018 v 10:05 | Reagovat

Lidi kteří odejdou za to nestjí, kdyby tě měli rádi nikdy by neodešli. Nemyslím si, že bys neměla mít myšlenky typu "sesypu se jako domeček z karet" naše myšlení je základ. Mysli na to, že se sesypeš a opravdu se sesypeš, měj dobré a hezké myšlenky a hezké a dobré věci k sobě přitáhneš.

4 Christina | Web | 10. června 2018 v 17:51 | Reagovat

Jo, štěstí. To je cenná věc, lidi si ho neumí vážit a když přijde, neví, jak s ním naložit.
Ani si nepamatuji, kdy naposledy jsem nějaké to štěstí zažila. Možná jen to chvilkové.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama